Соціальний захист

Антитерористична операція. Соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей

Оголошення!  Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проводиться закупівля квартир для сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів 1-2 групи з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО.

До уваги підприємств, установ, організацій та закладів будь-якої форми власності, які здійснюють заходи з соціально-психологічної реабілітації! Про участь у конкурсних торгах із закупівлі послуг з психологічної реабілітації постраждалим учасникам антитерористичної операції.

Реалізації соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.

Про надання в Одеській області соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції

Обласною цільовою програмою передбачена матеріальна підтримка військовослужбовців, що брали участь в АТО на сході країни, та членів їх сімей.

Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції

Перелік протезно-ортопедичних підприємств вітчизняної галузі.

Забезпечення учасника АТО технічними та іншими засобами реабілітації в Україні

Про участь у конкурсних торгах із закупівлі  послуг з психологічної реабілітації постраждалим учасникам антитерористичної операції

Проводиться закупівля квартир для сімей загиблих військовослужбовців та   інвалідів 1-2 групи з числа військовослужбовців,  які брали участь в АТО.

Психологічна реабілітація учасників АТО

Соціальний захист громадян, що мають право на пільги

Звіти станом на 01.11.2014 року

Під дію нового порядку призначення пільг потрапляють не всі категорії пільговиків.

З 01.07.2015 окремим категоріям громадян пільги будуть надаватися з урахуванням сукупного доходу сім’ї.

Інвалідам війни, учасникам бойових дій, особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ і деяких інших осіб, інвалідам військової служби, жертвам політичних репресій, дітям з багатодітних сімей, працівникам прокуратури на пенсії, працівникам цивільного захисту на пенсії, пільги надаються як і раніше, тобто без урахуванням сукупного доходу сім’ї

Затверджено Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім”ї

Про медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Про пільговий проїзд з 1 червня 2015 року.

Порівняльний аналіз різновидів пільг для осіб, які мають статус постраждалих категорії 1 та інвалідів війни одночасно.

Встановлення статусу та надання пільг учасникам бойових дій особам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції на сході країни.

Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації інформує про виплати компенсацій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та приїхали на тимчасове перебування до Одеської області з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей.

Про оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Про стипендії студентам з числа осіб,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Законодавчі підстави для призначення компенсаційних виплат та допомог чорнобильцям.

Пільгове перевезення окремих категорій громадян 

Угода про співпрацю обласного комітету профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства з Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Соціальний захист інвалідів, ветеранів війни та праці

Одним з важливих напрямків соціальної політики є соціальний захист інвалідів. Ставлення до громадян з обмеженими можливостями  є характерною ознакою цивілізованості держави та її демократичності.

В основі принципу соціального захисту інвалідів лежить не соціальне забезпечення, як пасивна функція соціального захисту, а захищеність інвалідів через створення для них у суспільстві відповідних умов та рівних можливостей для реалізації життєвих потреб, здібностей та творчого потенціалу.

В області визначено цілу низку заходів, спрямованих на забезпечення потреб та гідного рівня життя інвалідів, сприяння діяльності громадських організацій та творчої ініціативи інвалідів, вирішення проблем подолання бар’єрності середовища, підвищення ефективності використання коштів Фонду соціального захисту інвалідів, призначених для вирішення проблем професійної реабілітації та працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями, інші.

Робота з виконання заходів, зазначених у Робочому плані, триває. В області здійснюються заходи щодо створення умов для забезпечення потреб та гідного рівня життя, активної діяльності громадських організацій та творчої ініціативи інвалідів.

Реалізації соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.

Про надання в Одеській області соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції 

Обласною цільовою програмою передбачена матеріальна підтримка військовослужбовців, що брали участь в АТО на сході країни, та членів їх сімей.

Комунальна установа «Одеський обласний центр професійної реабілітації інвалідів «Стратегія життя»

Благодійний дитячий Медичний центр “Надія, Добро та Добробут”

Графік виїзних медико-технічних бригад Одеського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства на 2015 рік.

Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції.

Перелік протезно-ортопедичних підприємств вітчизняної галузі.

Запрошуємо усіх бажаючих отримати юридичну консультацію на прийомі, який проводиться за графіком: середа з 8.30 до 10.00. та п’ятниця з 8.30 до 10.00.

Про збільшення з 1 січня 2014 року інвалідам та законним представникам дітей-інвалідів грошової компенсації на бензин, ремонт, технічне обслуговування та грошової компенсації на транспортне обслуговування.

Забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів та інших категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації

Забезпечення інвалідів автомобілями, як засобом протезування.

Cтворення в Одеській області безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Світ, в якому ми живемо (стаття голови Балтської районної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів України Надії Лєнц)

Лунає сміх дитячий… (про відзначення Дня захисту дітей, організоване Балтською районною організацією інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів України)

Забезпечення учасника АТО технічними та іншими засобами реабілітації в Україні

Хронология поездки делегации украины на 52 международный конгресс подводников

Благодійний фонд “Молодий інвалід” проводить набір у групи для занять у Центрі соціальної адаптації при благодійному фонді за адресою: вул. Княжеська, 16, м. Одеса.

При Центрі працюють навчально-виробничі майстерні, тренажерний зал (по вул. Княжеській, 16), театр “Шанс”, молодіжний інтегрований клуб “Шанс” (по пров. Маяковського, 7).

Робота фонду розрахована на категорію інвалідів від 18 до 40 років.

Більш детальну інформацію про роботу фонду можливо дізнатись за телефонами: 717-89-30, 714-13-34, 0984217938, або на сайті: www.shance.od.ua.

 Соціальні допомоги

Соціальні допомоги в 2014 – 2015 роках. Приклади розрахунку допомог, компенсацій, субсидій

КУ “Стратегія життя” Одеської обласної ради проводить безкоштовну психологічну реабілітацію та надає психологічну допомогу учасникам АТО, членам їх сімей, волонтерам.

Шановні громадяни! Урядом впроваджується нова програма соціальної підтримки найменш захищених верств населення при оплаті житлово-комунальних послуг – компенсація додаткових витрат на оплату комунальних послуг

Інформаційно-роз’яснювальні матеріали до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2014 № 83 „Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги”

Методичні рекомендації  щодо застосування окремих норм постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2014 № 83 „Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги”

Інформація щодо нової  адресної програми Уряду для соціальної підтримки малозабезпечених сімей при оплаті житлово-комунальних послуг (компенсація додаткових витрат сімей)

Заява для призначення компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг

Актуальні питання

Про відкриття рахунків для надання допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються

З 1 липня 2014 року припиняється виплата допомоги  по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. 

Що таке компенсація на відшкодування додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищених цін і тарифів на зазначені послуги.