До річниці діяльності Центру допомоги врятованим у м. Одеса за сприянням Одеської міської ради, за підтримки Громадського руху «Віра, Надія, Любов», Фонду ООН у галузі народонаселення відбулася презентація результатів діяльності Центру допомоги врятованим.
У заході приймали участь: Департамент соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації, державні структури, та інші неурядові організації та партнери , які здійснюють роботу з потерпілими від СНПК, осіб, які опинилися у складних життєвих умовах, ВПО та інші.
![](https://dssp.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye-whatsapp-2024-05-10-v-15.22.34_ee4eb318-1024x950.jpg)
![](https://dssp.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye-whatsapp-2024-05-10-v-15.22.42_46014869-1024x768.jpg)
![](https://dssp.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye-whatsapp-2024-05-10-v-15.22.48_daf8a5dd-1024x886.jpg)