За сприянням Благодійний фонду Військово-Морських Сил України 02.02.2024 у GAGARINN Hotel відбулася Міжнародна конференція «Жінки. Мир. Безпека: сучасні правові виклики, актуальні проблеми та рішення».
Захід відбувався у форматі 3-х дискусійних платформ:
- Досвід країн Європейського Союзу з питань протидії гендерно-зумовленому насильству, СНПК, домашньому насильству;
- Актуальні питання протидії в Україні гендерно-зумовленому насильству;
- Правові та психологічні аспекти ідентифікації особи постраждалої від гендерно-зумовленого насильства.
У заході приймала участь заступник директора – начальник Управління надання соціальних послуг Департаменту соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації Юлія Миколаївна Жукова.
![](https://dssp.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-1024x768.jpg)
![](https://dssp.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-1024x749.jpg)