2 липня 2024 року директор Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації та начальник відділу соціальних послуг у стаціонарних установах та інших комунальних закладах соціальної сфери Департаменту з робочим візитом відвідали Ананьївський дитячий будинок-інтернат та Балтський психоневрологічний будинок-інтернат системи соціального захисту населення області.
Під час відвідання Ананьївського дитячого будинку-інтернату ознайомилися з процесами проведення реабілітації, побували на заняттях з вихованцями/підопічними та визначені першорядні кроки для забезпечення будинку-інтернату доступністю з метою розширення кола соціальних послуг, що в перспективі надає можливість організації надання соціальних послуг
дітям та молоді – мешканцям північних районів області.
Під час відвідання Балтського психоневрологічного будинку-інтернату з метою збереження життя та здоров’я підопічних будинку-інтернату прийнято оптимальне рішення щодо організації переміщення підопічних з найбільш уразливого корпусу на період воєнного стану або до евакуації в психоневрологічні будинки-інтернати на безпечні території України.
За підсумками візиту з адміністраціями будинків-інтернатів обговорені шляхи реалізації намічених кроків.
![](https://dssp.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/img_5993-1024x938.jpg)
![](https://dssp.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/19-bez-nazvanyya-1024x576.jpg)
![](https://dssp.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/12-bez-nazvanyya-768x1024.jpg)
![](https://dssp.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/9-bez-nazvanyya-768x1024.jpg)
![](https://dssp.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6-bez-nazvanyya-1024x948.jpg)
![](https://dssp.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/4-bez-nazvanyya-1024x985.jpg)
![](https://dssp.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/17-bez-nazvanyya-1024x576.jpg)