02.07.2024 у м. Подільську відбулось урочисте відкриття притулку для постраждалих осіб від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі Комунального закладу Центр надання комунальних послуг «Родина».
У офіційному відкритті Притулку від обласної державної (військової) адміністрації взяла участь директорка Департаменту соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації Тетяна ДЕМЕНТЬЄВА.
Відкриття притулку у 2024 році стало можливим за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету для місцевих бюджетів, які спрямовані на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі у 2023 році.
Тетяна ДЕМЕНТЬЄВА зазначила що у 2024 році робота щодо розбудови спеціалізованих сервісів в Одеській області продовжується для надавачів пропозицій, які прийняли участь у 2023 році.
![](https://dssp.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/yzobrazhenye-whatsapp-2024-07-04-v-10.38.56_b454e7bb-1024x771.jpg)
![](https://dssp.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/yzobrazhenye-whatsapp-2024-07-04-v-10.39.03_8d77c1fb-1024x771.jpg)
![](https://dssp.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/yzobrazhenye-whatsapp-2024-07-04-v-10.39.08_c251ac84-1024x771.jpg)
![](https://dssp.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/yzobrazhenye-whatsapp-2024-07-04-v-10.38.59_8cc9efca-1024x771.jpg)