Пам’ятка з кібергігієни

Указ Президента України №447/2021 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року “Про Стратегію кібербезпеки України””

Цей буклет був розроблений за підтримки Координатора проектів ОБСЄ, Міністерства цифрової трансформації України, IFES Ukraine and Vodafone Ukraine для поширення в органах державної влади в рамках кампанії з просування підходів до безпечного використання сучасних інформаційних технологій. В ньому наводяться цікаві статистичні дані про кібер-інциденти та атаки, що відбувалися в світі та в Україні зокрема, висвітлюється вплив таких атак на роботу державної та приватної інфраструктур. Публічні службовці можуть скористатися посиланнями на корисні освітні ресурси та викладені у буклеті безпекові поради, слідування яким на робочому місці дозволить мінімізувати ризики таких інцидентів.

Ця інформаційна кампанія проводиться в рамках проєкту “Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки”, що реалізується Координатором проектів ОБСЄ за підтримки урядів Німеччини та Сполученого Королівства й у співпраці з Національним агентством України з питань державної служби та Українською школою урядування.   

Пам’ятка з кібергігієни