Команда Координаційного гуманітарного штабу Одеської області запустила Telegram-бот! Усі волонтерські запити – в одному місці.

Усі волонтерські запити – в одному місці. Команда Координаційного гуманітарного штабу Одеської області запустила Telegram-бот!

З нами співпрацюють усі найвідоміші волонтерські команди міста: «Корпорація Монстрів», «Українська Волонтерська Служба», волонтерський центр Odesa Food Market і його очільник Alex Cooper та багато-багато інших.

Як працює бот? Тут добрі люди можуть швидко знайти перевірених одеських волонтерів, аби допомогти усім, хто цього потребує. Якщо хочеш приєднатися, скануй код або переходь за посиланням, потім – тицяй start.

До нашої волонтерської команди приєднались кращі IT-спеціалісти міста та країни. Зараз вони допрацьовують бота та згодом він матиме ще більше можливостей. Слідкуй за повідомленнями – інформація постійно оновлюється

.Переходь за посиланням і тисни start – https://t.me/DopomohaOdeshynaBot

?Друзі, ми запустили єдину гарячу лінію

0 800 30 11 48

А ось і перші результати роботи нашого Telegram-бота ?

За добу ним скористалось понад 400 унікальних відвідувачів ??

?Для чого цей бот?

Він допомагає швидко дізнатись про актуальні потреби та знайти перевірених одеських волонтерів, аби допомогти усім, хто цього потребує.

?Як долучитися?

Переходь за посиланням і тисни start – https://t.me/DopomohaOdeshynaBot

Поширюємо, друзі! Разом переможемо ??